Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... csm
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

csm

aveti idee cand se da examenul prin inm sesiunea octombrie-noiembrie???
stancuhariton a scris:

aveti idee cand se da examenul prin inm sesiunea octombrie-noiembrie???

nici ei nu stiu...
Ce intelegi prin sesiunea noiembrie? La INM se organizeaza un singur concurs anual, la sfarsitul lunii august Cel pe anul 2012 tocmai s-a incheiat. Cel pentru intrare in magistratura pt. cei cu 5 ani vechime in profesii juridice poate fi organizat de cate ori este necesar.
e vorba de examenul pt cei cu 5 ani vechime...era vorba ca se organizeasa si in noiembrie...dar momentan vad ca nu sa anuntat nimic oficial......oricum multumesc pt raspuns....
Exista un topic pentru cei care dau concursul in noiebrie 2012