Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensia alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensia alimentara

la calculul pensiei alimentare,se ia in considerare si norma de hrana a politistilor? daca da,as dori sa stiu exact ce trebuie sa fac,deoarece mie nu mi se acorda,desi pe hotararea judecatoreasca scrie 1/4 din total venit. multumesc
buna.
dar de ce sa nu am,atata timp cat pe decizie scrie 25% din total venituri? si banii pt norma de hrana fac parte din venitul permanent! adica mi se da din prime(care nu au caracter permanent) si nu din norma??? cunosc persoane care primesc !