Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Unde semnez pentru \"Initiativa-Legislativa.ro\"
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Unde semnez pentru "Initiativa-Legislativa.ro"

Probabil ca la ora asta sunt obosita, sau... chiar nu vad unde sa semnez pentru "Initiativa-Legislativa.ro". Nu exista nici un buton, iar acolo unde este barometrul pentru semnaturi, link-ul pe "semneaza" nu este activ.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!
asa e, am constatat si noi acelas lucru...poate este o inactivitate temporara...
:) Pai deocamdata nu trebuie sa semnati. Proiectul va fi lansat in 15 octombrie. Veti semna, cand si daca veti dori, pentru proiectele de acte normative.

Sau cel putin asa am inteles eu. :">