Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... inselatorie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

inselatorie

am luat un leptop cu 3 ani in urma nu am semnat nuciun contract dar ei mi-au falsificat semnatura si am incetat sa le mai platesc deoarece mi-au pus la penalitati
Formulati o plangere penala pentru fals material in inscrisuri oficiale si uz de fals impotriva celor care v-au falsificat semnatura.Recomandarea mea este sa va angajati un avocat
consultati personal un avocat sa vedeti daca nu s-a prescris dreptul dvs de a face plangere.