Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ultima faza dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ultima faza dosar penal

buna ziua azi am avut procesul pt uz de fals si anscris sub semnatura privata nustiu ce se poate anbtampla domnul acuzator a cerut condamnare nu a zis cat sau cum avocatul meu a cerut termen 1 saptamana pt a depune nu stiu ce an scris pot primi o suspendare am scos cu acte facute de cinecva ce avea firma produse an rate si sunt cu plata la zii miercurea vitoare tre sami sun avocatul pt ami zice ce hotarare sa dat
denxxx, utilizator
multumesc.daca asi pierde apelul asi pute muta dosrul la bucuresti momentan ma judec an alba iulia apelul ansemnand daca pierd mise mai adoauga ceva la pediapsa
Nu veti putea ajunge la Bucuresti cu apelul sau cu recursul.
din ce cauza nasi putea muta dosarul? cate apeluri pot face
Pentru ca ati plecat cu judecata de la judecatorie nu puteti ajunge la Curtea Suprema.Recursul se va judeca la Curtea de Apel Alba Iulia.
Nici nu are sens sa il mutati, ci doar sa va gasiti un avocat care sa va apere mai bine daca veti fi condamnat cu executare...
nu mai stiu exact daca in cazul cailor de atac puteti solicita stramutarea dosarului dar o sa ma uit si va spun. mai intrebati.