Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit banca

daca am 2 rate restanta la banca pentru credit de nevoi personale ce imi poate executa silit
bunurile pe care le aveti, veniturile pe care le realizati ... incercati sa platiti, e cmb
Toate bunurile mobile si imobile pe care le detineti/
cica elena a scris:

daca am 2 rate restanta la banca pentru credit de nevoi personale ce imi poate executa silit

nimic deocamdata, ca n-au timp, suma mica:)... sa se mai adune ... dupa care va ia "silit" din salariu, etc
ContSters123067, utilizator
am uitat sa va spun ca am platit lunar 200 ron dar am o restanta de 500 ron si pentru acaesta sunt amenintata ca ma executa silit mentionez ca am credit de nevoi personale fara girant fara ipoteca la bancpost si platesc un comision de administrare lunar minim de 56 ron dar a fost si mai mare