Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale imp.forfetar ,,,,,,,
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

imp.forfetar ,,,,,,,

impozitul forfetar este eliminata din sept 2010 sau nu ? mersi
nu este eliminat, mananca Boc "gogosi"....nu avem text de lege in acest sens (inca?)
Boculet a promis ferm ca impozitul minim se va elimina din octombrie, urmand ca impozitul forfetar sa fie aplicabil numai pentru anumite activitati. Sa speram ca macar acum se tine de promisiune, desi.....X-(
una spune si alta face ,de fap habar nu au cum sa faca dupa mine ramane si impozitul minim si impozitul forfetar ca astia nu au bani......dar nici nu mai avem asa ca cel putin eu nu platesc ca nu am de unde....X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(X-(