avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 969 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rectificativa de la liceu catre casa de pensii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rectificativa de la liceu catre casa de pensii

Cui trebuie sa ma adresez in cazul in care o contabila de la un liceu nu vrea sa faca o rectificativa catre casa de pensii. Rectificativa trebuie facuta pentru anul scolar 2005-2006.
Cel mai recent răspuns: ContSters123067 , utilizator 20:48, 1 Octombrie 2010
cerere la directorul liceului.:rolleyes:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cine imi elibereaza diploma de bacalaureat? mirelas mirelas Fratele meu a terminat cursurile unui liceu privat. In primul an nu s-a inscris la examenul de bacalaureat, ci deabia in anul urmator dar nu a mai mers cu ... (vezi toată discuția)
Drepturile elevului monika172008 monika172008 Buna seara, Am si eu o problema la liceu,sunt clasa a 10 a sam ,la inceputul clasei a 9 a cand am depus actele pentru inscriere m-au intrebat daca vreau sa ... (vezi toată discuția)
Un caz special - transfer de la un liceu la altul in primul semestru Leeleee Leeleee buna seara..Ma numesc Elena am 15 anii si de cateva saptamanii am inceput \"viata de liceu\":(...doar k la liceu am unele probleme:-S.. Colegii se feresc de ... (vezi toată discuția)