Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recurs

dupa ce instanta de recurs s-a pronuntat, dar nu a redactat sentinta, pot cere repunerea cauzei pe rol pentru a aduce noi probe?
nu puteti.
Nu se mai poate.
S-a terminat...
dar pot introduce o noua actiune cu acelasi obiect? avand in vedere ca am probe noi. Actiunea se refera la plata orelor lucrate suplimentar, care nu au fost compensate cu timp liber corespunzator.