Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale servicii avocat pentru infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

servicii avocat pentru infiintare firma

Vreau sa imi deschid o firma si caut avocat pentru a se ocupa de toate demersurile referitoare la dosarul de infiintare. Stiu ce trebuie sa contina insa am nevoie sa stiu la cat se ridica serviciile unui avocat care sa se ocupe de toate acestea. Totodata caut asociat care sa fie de preferinta PFA si sa cunoasca bine piata traducerilor.
Puteti sa apelati la serviciile unui avocat, notar sau la serviciile de asistenta de la registrul comertului. Vi le recomand pe acestea din urma pentru a nu umbla aiurea si pentru a economisi niste bani.