Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Numire in functie-avansare post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Numire in functie-avansare post

Buna ziua , un coleg de al meu a fost numit director adjunct avand mult mai multe atributii decat avea inainte, aceasta numire si avansare a fost facuta de catre administratorul firmei, intrebarea mea este are vreo valoare in fata legii acea numire-avansare in grad a colegului avand in vedere ca acea hartie este facuta la calculator cu stampila firmei si cu semnatura administratorului fara ca , hartie sa fie inregistrata la ITM sau la vreo alta institutie???????
pai daca numirea e pe bune , va fi inregistrata .