Forum Discuţii juridice Traduceri traducator autorizat lb. turca
Discuție deschisă în Traduceri

traducator autorizat lb. turca

Poate sa-mi trimita cineva pe mail cateva modele de subiecte care s-au dat la examenul de atestare traducator pentru limba turca, domeniul juridic in anii trecuti?
Adresa e doyna74@yahoo.com
Multumesc! :help:
Buna seara Doina,

Ti-am transmis pe adresa de e-mail indicata cateva materiale. Sper sa iti fie de folos. Multa bafta la examene!

O seara buna,

E.
Multumesc mult! :love1:Sper sa ma ajute. Succes si tie in tot ce faci!
O zi buna!