avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 326 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri traducator autorizat lb. turca
Discuție deschisă în Traduceri

traducator autorizat lb. turca

Poate sa-mi trimita cineva pe mail cateva modele de subiecte care s-au dat la examenul de atestare traducator pentru limba turca, domeniul juridic in anii trecuti?
Adresa e doyna74@yahoo.com
Multumesc! :help:
Cel mai recent răspuns: doyna74 , utilizator 11:56, 7 Octombrie 2010
Buna seara Doina,

Ti-am transmis pe adresa de e-mail indicata cateva materiale. Sper sa iti fie de folos. Multa bafta la examene!

O seara buna,

E.
Multumesc mult! :love1:Sper sa ma ajute. Succes si tie in tot ce faci!
O zi buna!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Examenul pentru obþinerea certificatului de traducator - domeniu/specialitate Anikadnb Anikadnb Buna ziua, m-am interesant pe site-ul Cppc cum pot intra in posesia unui certificat de traducator si dat fiind ca aici s-a mai dezbatut acest subect intr-o ... (vezi toată discuția)
Obtinere certificat traducator lb. engleza pe domentul juridic livio5 livio5 Buna ziua tuturor! Intentionez sa sustin examenul de traducator autorizat lb engleza - dom. juridic la CPPC. Am intrat pe site-ul institutiei si am vazut ... (vezi toată discuția)
Indrumare pt sustinerea examenului la cppc ank5 ank5 Buna, Luna viitoare voi da examen.....pe domeniu juridic....lb germana Ma poate ajuta cineva prin a-mi spune ce fel de documente sunt mai des date la ... (vezi toată discuția)