pai deschideti forum saga , si la user scrieti userul de la programul saga , iar parola este aceeasi cu cea folosita pentru descarcarea update-urilor de acolo
Program saga
narcisa07
Am lucrat salariile in SAGA pe tot anul 2008. Programul il luasem gratis de pe net. Acum vreau sa intru pe ianuarie 2009 si nu imi afiseaza zilele de sambata ... (vezi toată discuția)
Saga c: free
aura.radulescu
Buna seara! Am un program Saga C- free pe care am lucrat anul 2009. Anul acesta
am introdus tot trim 3 si cand am dat pe calcul impozit pe profit , la ... (vezi toată discuția)
Webinar: Fiscalitate și digitalizare în 2025. Ce știm și ce urmează?
ACCA, cea mai mare asociație internațională în domeniul financiar-contabil, vă invită să participați la un eveniment gratuit destinat profesioniștilor care doresc să afle cele mai recente noutăți legate de sistemul fiscal din România.
În cadrul webinarului, care va avea loc pe 26 februarie la ora 10:00, Delia Cataramă, Tax Partner Viboal FindEx, va aborda principalele modificări fiscale aplicabile în 2025 companiilor, cu focus pe impactul asupra profitabilității și cash-flow-ului acestora.