Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... politist de la circulatie din botosani regele soselelor
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

politist de la circulatie din botosani regele soselelor

mabodan, utilizator
gata sa rezolvat
mabodan, utilizator
Interventie moderator

@everybody :banned:

Am remarcat ca nimeni nu citeste regulamentul de postare inainte de a deschide o discutie in Forum, desi sub orice mesaj se poate citi "declar ca sunt de acord si respect regulamentul Forum-ului Avocatnet.ro". In forum nu se discuta persoanele fizice / juridice, ci ideea.

Daca apreciati ca putem si trebuie sa vorbim oricum despre politisti, va inselati. Apelativele "imbecil", "idiot" etc. nu au ce sa caute in discutiile de pe acest forum.

Va rog sa va editati mesajele in sensul stergerii numelui agentului de politie si a tuturor apelativelor. Ori le stergeti, ori sterg topicul.

Multumesc anticipat,

Gabriela Pintea
Aveti posibilitatea ,in cazul in care veti putea dovedi cele aratate sa formulati sesizare catre IGPR-in atentia Inspectorului General sau catre Directia de Circulatie Rutiera din cadrul aceleiasi institutii.