Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxe notariale schimbare ipoteca
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxe notariale schimbare ipoteca

Buna seara!
Stie cineva cam cat ar i taxele notariale in cazul schimbarii ipotecii de pe un imobil pe altul? valoarea ipotecii este de 50000 euro.
multumesc
nu mai e nevoie...am aflat intre timp...taxele notariale sunt in jur de 1500 ron pentru o valoare a ipotecii de 50000 euro...in caz ca are cineva nevoie de informatia asta
multumesc