avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 742 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:33, 13 Aprilie 2021
lacatus mecanic
[ link extern ]
[ link extern ]

sapator manual
[ link extern ]

electrician in constructii
[ link extern ]

electrician intretinere
[ link extern ]

manipulant marfa
[ link extern ]
Ultima modificare: Vineri, 15 Aprilie 2011
Cornel Vasile, Consilier juridic
Inginer proiectant energetician, te rog mult. andreea.cristina86@yahoo.com
AndreeaCristina86 a scris:

Inginer proiectant energetician, te rog mult. andreea.cristina86@yahoo.com


Fisa postului Inginer proiectant energetician
[ link extern ]
Buna ziua.
As dori si eu daca se poate o fisa de post pentru:
- Tehnician proiectant in constructii (cod COR 311207)
- Tehnician proiectant (cod COR 311807)
Email: dauron.trust@gmail.com
Multumesc anticipat
Buna ziua,
Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu fisa postului pentru sapator manual.(m_nisco2007@yahoo.com)
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Fisa postului RODICELI RODICELI Buna ziua! Am rugamintea sa-mi trimiteti modele de fisa postului pentru urmatoarele categorii de personal: - operator introducere, validare si prelucrare ... (vezi toată discuția)
Fisa post arhitect solomcarmendamiela solomcarmendamiela va rog sa-mi trimite-ti fisa postului arhitect, si mai am o intrebare: fisa postului pentru arhitect debutant-aflat inca in stagiatura este diferita fata de ... (vezi toată discuția)
"inginer mecanic" si "mecanic utilaje" - fise de post pavel teodor adrian pavel teodor adrian Poate ma ajuta cineva si pe mine cu 2 fise de post: Inginer Mecanic si Mecanic Utilaje. Am mare nevoie de ele, multumesc anticipat. Numai de bine la toata ... (vezi toată discuția)