Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
lacatus mecanic
[ link extern ]

sapator manual
[ link extern ]

electrician in constructii
[ link extern ]

electrician intretinere
[ link extern ]

manipulant marfa
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Inginer proiectant energetician, te rog mult. andreea.cristina86@yahoo.com
AndreeaCristina86 a scris:

Inginer proiectant energetician, te rog mult. andreea.cristina86@yahoo.com

Fisa postului Inginer proiectant energetician
[ link extern ]
Buna ziua.
As dori si eu daca se poate o fisa de post pentru:
- Tehnician proiectant in constructii (cod COR 311207)
- Tehnician proiectant (cod COR 311807)
Email: dauron.trust@gmail.com
Multumesc anticipat
Buna ziua,
Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu fisa postului pentru sapator manual.(m_nisco2007@yahoo.com)
Va multumesc.