avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1498 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:33, 13 Aprilie 2021
Tehnician proiectant in constructii
[ link extern ]
Tehnician proiectant
[ link extern ]
Sapator manual
[ link extern ]
Buna seara,
As dori daca se poate o fisa de post pentru Administrator patrimoniu-Liceu
E-mail:orsy_keresztes18@yahoo.com
Multumesc anticipat!
Vedeti acest link
[ link extern ]

p.s.
fisa trebuie adaptata
Buna ziua ! va rog o fisa de post pentru tehnician reclame publicitare.
Vedeti daca gasiti aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului RODICELI RODICELI Buna ziua! Am rugamintea sa-mi trimiteti modele de fisa postului pentru urmatoarele categorii de personal: - operator introducere, validare si prelucrare ... (vezi toată discuția)
Fisa post arhitect solomcarmendamiela solomcarmendamiela va rog sa-mi trimite-ti fisa postului arhitect, si mai am o intrebare: fisa postului pentru arhitect debutant-aflat inca in stagiatura este diferita fata de ... (vezi toată discuția)
"inginer mecanic" si "mecanic utilaje" - fise de post pavel teodor adrian pavel teodor adrian Poate ma ajuta cineva si pe mine cu 2 fise de post: Inginer Mecanic si Mecanic Utilaje. Am mare nevoie de ele, multumesc anticipat. Numai de bine la toata ... (vezi toată discuția)