Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri fise de post

pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am.
Tehnician proiectant in constructii
[ link extern ]
Tehnician proiectant
[ link extern ]
Sapator manual
[ link extern ]
Buna seara,
As dori daca se poate o fisa de post pentru Administrator patrimoniu-Liceu
E-mail:orsy_keresztes18@yahoo.com
Multumesc anticipat!
Vedeti acest link
[ link extern ]

p.s.
fisa trebuie adaptata
Buna ziua ! va rog o fisa de post pentru tehnician reclame publicitare.
Vedeti daca gasiti aici
[ link extern ] /