Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mosteniri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mosteniri

salutare am si eu o problema casa in care stau este pe numele bunicului meu adica tata lu tata , tatal meu a decedat acum 2 ani si ei acuma vor sa ma dea afara vreau si eu sa stiu daca am vreun drept la aceasta casa
:sorry:
daca bunicul traieste si casa in care locuiti e bunul sau propriu atunci poate sa va dea afara din casa.