Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Recuperare banii
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Recuperare banii

Buna ziua.

Am si eu o intrebare despre cum se pot recupera banii alocati de proprietarii unui bloc in vederea reabilitarii acestuia in conditiile in care proiectul stagneaza,nefiind nici in evidente pentru urmatorii ani?

Multumesc anticipat
depinde de ce clauze sunt in contract si din culpa carei parti nu se deruleaza contractul.
Banii dati nu se recupereaza. Se asteapta declansarea lucrarilor.