Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... subventii incalzire 2010
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

subventii incalzire 2010

buna.ma numesc betty si as dori sa ma informati daca in masura in care eu si colega mea de apartament(studente ambele), locuim intr-o garsoniera cu chirie, v-om putea beneficia in aceasta iarna de subventiile pentru incalzire la noua adresa?!daca da va rog sa imi raspundeti si cu indrumari in acest sens:acte necesare, daca este necesar intocmirea flotantului deoarece suntem chiriase in afara judetului de provenienta....multumesc anticipat!
Pentru a va lamuri cine poate solicita si ce conditii trebuiesc indeplinite,accesati sectiunea asociatii de proprietari,unde subiectul a fost amplu dezbatut si a primit raspunsuri din partea persoanelor specializate
ynocentta, utilizator