Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recurs

am cistigat un proces cu primaria pt un pamint la judecatorie .Primaria a depus recurs .stiti cit dureaza acest recurs?de cite ori ma va chema la tribunal si daca este obligatori sa ma duc la tribunal .NU AM UN AVOCAT CARE SA MA REPREZINTE.CREDETI CA LA RECURS VOR CISTIGA EI ?PRECIZEZ CA EU NU AM CERUT PAMINTUL IN TERMENUL LEGAL AL LEGI 247 SI SINGURA SOLUTIE A FOST SA -I DAU IN JUDECATA SI INSTANTA A HOTARIT SA-MI RESTITUIE DREPTUL DE PROPRIETATE DAR BINEINTELES CA EI NU SUNT DE ACORD SI AU DEPUS RECURS .CE SANSE AM?
Trebuie sa fiti prezent la recurs.
puteti sa formulati intampinare si nu e necesara prezenta dvs la proces.