Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie cetatean syrian in Romania....Ce acte ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie cetatean syrian in Romania....Ce acte trebuiesc....

As dorii s-a stiu ce acte trebuiesc pentru casatoria unui cetatean syrian pe teritoriul Romaniei cu o romanca.Va multumesc