avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie cetatean syrian in Romania....Ce acte ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie cetatean syrian in Romania....Ce acte trebuiesc....

As dorii s-a stiu ce acte trebuiesc pentru casatoria unui cetatean syrian pe teritoriul Romaniei cu o romanca.Va multumesc
Cel mai recent răspuns: dana dgb , utilizator 15:53, 12 Octombrie 2010

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii despre casatoria cu un strain lorena-andreea lorena-andreea El este din Bangladesh iar eu sunt romanca si dorim sa ne casatorim.El nu a putut intra in tara deoarece nu a primit viza insa se presupune ca la sfarsitul ... (vezi toată discuția)
Casatoria cu un marocan in romania missuri missuri Buna ziua!As dori sa stiu si eu ce acte sunt necesare (pentru amandoi)pentru o casatorie in romania cu un cetatean marochin si in cat timp isi poate lua ... (vezi toată discuția)
Casatorie cu un cetatean tunisian nicole4370 nicole4370 as vrea sa stiu ce acte ii trebuiesc atat lui ca tunisian cat si mie ca romanca, avand in considerare ca va avea loc casatoria in Romania. in cat timp poate ... (vezi toată discuția)