Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale camin de batrani
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

camin de batrani

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti si mie de ce acte si ce avize am nevoie pentru deschiderea unui camin de batrani. Vreau sa va spun ca este vorba despre un hotel de trei stele. dotat si utilat.
Va multumesc,
In urma ultimilor modificari legislative,se impune sa contactati direct serviciul specializat din cadrul primariei