avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Psihologie judiciară examen psihologic - pentru liceul militar
Discuție deschisă în Psihologie judiciară

examen psihologic - pentru liceul militar

buna sunt clasa a 8a si vreau sa dau la liceul militar si aj vrea si eu niste modele de teste psihologice
Cel mai recent răspuns: Bebelubelu , utilizator 17:00, 22 Ianuarie 2019
modele de teste nu exista.ideea e sa fii sincer in raspunsuri.sincer fata de tine.sa ti recunosti personalitatea altfel...adios

Ultima modificare: Luni, 20 Februarie 2012
MrCrazzyBoy97, utilizator
H
Ultima modificare: Marți, 22 Ianuarie 2019
Bebelubelu, utilizator
BIU”

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diriginta vrea să-mi scadă nota la purtare deoarece m-am bătut ... Ythere Ythere Diriginta vrea să-mi scadă nota la purtare deoarece m-am bătut cu un coleg. El e bine și m-am împăcat într-un fel cu el. Sunt clasa a 8a și vreau să ... (vezi toată discuția)
Copil de cadru militar declarat neadmis la liceul militar, după etapa de departajare a mediilor finale a candidaţiolor declaraţi admişi la celelalte etape printre. ContSters160566 ContSters160566 Bună seara. Am o problemă puţin mai complicată cred... şi anume: Anul trecut, fiul meu, copil de cadru militar în activitate, s-a decis să se ... (vezi toată discuția)
Contestare aviz psihologic andr3ivineticu andr3ivineticu Bună ziua, am o problema legata de testarea psihologică pentru Școala de agenți de politie, am vrut să dau in acest an dar am fost declarat inapt și ... (vezi toată discuția)