Forum Discuţii diverse Psihologie judiciară examen psihologic - pentru liceul militar
Discuție deschisă în Psihologie judiciară

examen psihologic - pentru liceul militar

buna sunt clasa a 8a si vreau sa dau la liceul militar si aj vrea si eu niste modele de teste psihologice
modele de teste nu exista.ideea e sa fii sincer in raspunsuri.sincer fata de tine.sa ti recunosti personalitatea altfel...adios

MrCrazzyBoy97, utilizator
H
Bebelubelu, utilizator
BIU”