Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... invitatie complet de judecata la imobilul supus ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

invitatie complet de judecata la imobilul supus partajului

Cum decurge aceasta vizitare ?Vor fi si discutii, se fac consemnari de vreun fel?
Ar trebui sa fiti mai explicita. Este vorba de o "invitatie" sau de o "vizitare". Mai precis vorbiti despre o citatie sau de o cercetare la fata locului. Fara aceste precizari nu se poate identifica obiectul cererii dvs.Eventual citati respectiva adresa.
este vorba de verificare la fata locului.