Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general despre oug 13/2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

despre oug 13/2010

Scutirile acordate angajatorului pentru o persoana luata din somaj se calculeaza la salariul de incadrare sau la salariul minim? Este scutit angajatorul si de plata comisionului la ITM ? Va multumesc
Help,nu ma descurc la sanatate cu scutirea.
Eu am situatia in care am 1 singur angajat si nu stiu unde sa trec scutirea conform og 13.
Multumesc