Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale redeschidere sc - acte la onrc
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

redeschidere sc - acte la onrc

Buna ziua!
Anul trecut am suspendat activitatea unei s.c., iar acum as vrea sa o redeschid.
Imi poate spune cineva cum se numeste formularul ce trebuie completat la Registrul Comertului?
Multumesc.
Buna ziua !
Trebuie sa depuneti o hotarare a asociatilor in acest sens sau o decizie, in cazul ca societatea are asociat unic.
Cu stima !
Informati-va: [ link extern ]

formulare: [ link extern ]
ELLABV, utilizator