Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTROL ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTROL ITM

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti cate conrtoale poate face ITM pe an?
Daca au facut un control acum 8 luni, au venit acum in control a doua oara, ne-au spus ca masurile impuse la controlul trecut nu au fost remediate, dar in procesul verbal actual nu s-a facut nici o referire la acest aspect, insa ni s-a spus ca oricine poate reverifica acel proces verbal cu masurile respective. Este posibil?
Va multumesc.
Da, se pot face mai multe controale de catre ITM intr-un an de zile ...