Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Evaluare patrimoniu
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Evaluare patrimoniu

ce act normativ stabileste ,ca administratiile locale sunt bligate sa-si evalueze patrimopniu
Cred ca trebuie sa cautati legislatia pe segmentul Reformei administrative!...( poate aveti mai mult succes si rabdare, ca eu, nu am gasit!:D)
m.belu, utilizator