Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... = ADMITERE INM 2008 =
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

= ADMITERE INM 2008 =

Se pare ca si anul acesta, ca si in anii trecuti, concursul se va desfasura in perioada august - septembrie.
Asteptam noutati !
dar ceva mai exact.....
oare va fi in acelasi format: grila eliminatorie, rationament logic si interviu

[20.Dec.2007]
Anunt INM selectie specialisti - prelungire termen inscriere - 18 ianuarie 2008

INM demareaza selectia de specialisti in vederea elaborarii de subiecte de concurs/examen in urmatoarele domenii:

[17.Dec.2007]
Rezultate pretestare INM verificare a rationamentului logic - 8 decembrie 2007

[06.Dec.2007]
Repartizare pe sali pretestare test rationament logic - 8 decembrie 2007
Pretestarea va avea loc in data de 8 decembrie 2007, ora 10.00, la sediul INM din Bd. Regina Elisabeta nr. 53, sector 5, Bucuresti.
praetore nu prea am inteles raspunsul tau (avand in vedere ce am intrebat eu)
ms
scuzama florin....cred k se pastreaza aceeasi structura.....nu vad de ce ar schimba...cred k poate doar complica...ca deh asta e practica... B-)
A citit cineva Minuta
întâlnirii grupului de lucru nr. 3
“Recrutare şi formare profesională”
din data de 30 mai 2007? Ma sperie gandul ca ar trebui sa sustin o proba si la o limba straina...! Pe voi nu?