Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării oferte factoring...cum pot obtine oferte pentru a le ...
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

oferte factoring...cum pot obtine oferte pentru a le putea compara

suntem interesati de un contract de factoring dar nu prea avem oferte de la banci pentru a le putea compara. Cine stie cu putem obtine aceste oferte. Mutumim.
De obicei bancile fac oferte personalizare clientilor, in functie se un scoring obtinut in urma analizei situatiei fianciar contabile a firmei.
Personal, eu nu va sfatuiesc la acesta metoda de creditare deoarece percepe costuri foarte mari.
Bafta.