Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Neplata factura
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Neplata factura

am un abonament la cosmote si ultima luna din contract nu am platit ce mi se poate intampla ?
Vi se poate intampla sa fiti penalizat sau, depinde de ce clauze sunt inserate in contract!
1-Rugam respectati regulamentul forumului si nu utilizati denumiri operatori telefonie.
Beneficiati de facilitatea Editeaza care va permite deschiderea mesajului,.
completarea si modificarea acestuia
2-In situatia in care nu respectati termenul de plata,vi se va aplica penalizarea contractual prevazuta si asumata de dvs prin semnatura