avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Neplata factura
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Neplata factura

am un abonament la cosmote si ultima luna din contract nu am platit ce mi se poate intampla ?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 00:12, 23 Octombrie 2010
Vi se poate intampla sa fiti penalizat sau, depinde de ce clauze sunt inserate in contract!
1-Rugam respectati regulamentul forumului si nu utilizati denumiri operatori telefonie.
Beneficiati de facilitatea Editeaza care va permite deschiderea mesajului,.
completarea si modificarea acestuia
2-In situatia in care nu respectati termenul de plata,vi se va aplica penalizarea contractual prevazuta si asumata de dvs prin semnatura

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa reziliere contract id_alyna id_alyna am si eu o intrebare dupa aproximativ 7 ani ca si client vodafone am dorit sa renunt la serviciile lor apeland serviciul lor de relatii clienti o ... (vezi toată discuția)
Contract telefonie mobila vasile cel mare vasile cel mare Am un contract de 2 ani cu Vodafone pe firma. Firma a fost suspendata pe 3 ani. Cum pot sa suspend contractul cu Vodafone sau sa-l reziliez? (vezi toată discuția)
Datorie societate nebancara Sunt stupefiata de aceasta banca la care ratele nu se termina niciodata. Platesc de 5 ani pt o masina de spalat si un tv . Ratele platite de mn pt a termina ... (vezi toată discuția)