Forum Discuţii juridice Executare silită credit la banca si fals in acte
Discuție deschisă în Executare silită

credit la banca si fals in acte

buna sunt tot eu Flory.va multumesc ca mi-ati raspuns.as mai vrea sa stiu daca tot nu se plateste banca prietenul meu pateste ceva?!
poate sa faca inchisoare???/va rog sa-mi raspundeti.va multumesc!:(:(
Pentru cursivitatea si intelegerea raspunsurilor,rugam respectati regulamentul forumului si nu deschideti noi topicuri
Beneficiati de facilitatea Editeaza care va permite deschiderea mesajului,
completarea , modificarea acestuia si aparitia in cadrul aceleiasi discutii
ynocentta, utilizator