Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... recomandari
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

recomandari

Buna. Mi-ati putea recomanda niste carti cu referire la legitima aparare, pentru lucrarea de licenta? numele unor autori eventual. Va multumesc anticipat si astept eventualele informatii intr-un raspuns privat.
Mergi la mesaj.