Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acordarea sporului de fidelitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acordarea sporului de fidelitate

Buna ziua! Se mai acorda sporul de fidelitate in anul 2010?Daca luna aceasta am facut 10 ani in institutie mai pot beneficia de sporul de fidelitate?Mentionez ca sunt bugetar.
Daca il regasiti in vreo anexa la Legea nr. 330/2009, dar tare ma indoiesc...