Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii situatii de lucrari
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

situatii de lucrari

situatiile de lucrari incheiate in urma unei prestari de serviciu in silvicultura sunt documente tehnice sau sunt documente justificative ce se inregistreaza in contabilitate?
sunt documente justificative pt prestarea serviciului si trebuiesc anexate la factura de servicii. nu se pot inregistra in contabilitate dar servesc ca o justificare fiscala a cheltuielilor deduse in baza facturii emise de furnizor.