Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Angajam AVOCAT
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Angajam AVOCAT

Firma de avocatura avand un domeniu larg de activitate (comerial, dreptul afacerilor, domeniul real estate, deschideri de firme etc) are vacante 2 pozitii de avocat:
1. activitate minima in barou
2. experienta de barou de minim 3 ani

Pentru ambele pozitii este necesara cunoasterea limbii engleze.
Oferta salariala atractiav, oportunitati de dezvoltare in multiple domenii de business.

Cei care sunt interesat. sunt rugati sa ma contacteze pe adresa de mail:
r.zlatanov@hcs.com.ro
Mi se pare ca discutia asta a pornit de la un anunt de angajare avocat si a ajuns in alta parte. Nu prea inteleg cum, dar asta e...

Asa ca o inchid, iar discutia aparuta intre timp poate fi continuata intr-un forum care sa aiba legatura cu subiectul.