Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... copie contract vanzare cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

copie contract vanzare cumparare

Buna seara

Contractul de vanzare-cumparare a fost incheiat intre parintii mei si Regom la inceputul anilor '90. Originalul care l-au primit ei s-a pierdut.Cum pot obtine o copie conforma cu originalul?Sunt in varsta si nu isi mai amintesc numele notarului sau date ale unitatii Regom.

va multumesc
Da va adresati Arhivei Notariatelor din Pitesti,daca imobilul care face obiectul contractului de vanzare-cumparare se afla in raza teritoriala a Jud.Arges.