Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Probleme..
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Probleme..

Buna ziua,ce se intimpla in cazul in care ITM gaseste oameni angajati la negru la o persoana fizic autorizata,sau mai bine zis ce se mai poate face,aceasta fiind prima abatere...multumesc mult
Ca PFA nu puteti avea angajati!!! Puteti motiva ca persoana respectiva va tinea locul,1 ora ,doua...