Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acordare sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acordare sporuri

As dori sa stiu daca se mai acorda sporul de biblioteca, conform Hotararii Nr.3/25 iunie 2009 ?! Multumesc!
Cele existente in lege pentru ca CCMRI actual nu va mai fi aplicabil. Daca in lege scrie "5 salarii medii prima de pensionare", nu se poate, prin CCM, sa se dea 6.
elena138, utilizator
Anexa II de care va spuneam aseara.