Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cheltuieli deductibile
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cheltuieli deductibile

buna seara .am un contract de comodat cu auto proprietate personala inchiriat la sc care sunt administrator .pot deduce cheltuielile cu piese de schimb,ulei .cauciucuri????
Cheltuielile de functionare si intretinere (Piese schimb, reparatii, consumabile):
a)-pt personal cu functii de conducere sau administrative limitat la nivelul unui singur autoturism.

:luck:
ok multumesc