Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Pot transfera bani dintr-un cont in altul?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Pot transfera bani dintr-un cont in altul?

SE POT TRANSFERA BANI DE PE UN CONT DE LA O BANCA IN ALT CONT LA ALTA BANCA
da normal, la cat circula bani cred ca ajung in 100 de conturi pe zi.
Bineinteles ca se poate.