Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Plata contributiilor
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Plata contributiilor

va rog sa imi spuneti cat trebuie sa platesc pe luna daca nu sunt angajat si vreau sa platesc direct la c.a.s ? cineva spune aca undeva la 33 de lei pe luna si se plateste direct la cas
va multumesc anticipat
Am postat din lege
600 *5.5% = 33 lei
va multumesc frumos ptr raspunsuri!