Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... neînțelegeri între vecini
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

neînțelegeri între vecini

într-o curte comună poate vecinul să-mi interzică să fac o rampă de urcare în garaj de 40 cm înălțime și 1 m lățime în condițiile în care am autorizație de construire legal acordată?
Nu daca aveti autorizatie.