Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Retinere1
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Retinere1

Buna ziua. Se poate face o retinere din salariu, fara sa apara pe fluturasul de salariu? Multumesc
fluturasul de salariu are doar caracter informativ. retinerile din salariu se pot face doar in baza unei decizii a angajatorului care trebuie sa va fie adusa la cunostinta.