Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... somatie de plata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

somatie de plata

Buna seara. Am primit o somatie de plata de la firma recuperari creantze, pt o datorie in valoare de 10.084 ron la banca. eu nu am mai achitat rata din 2006 sau 2007. nu mai shtiu sigur. ce pot face? mentionez ca nu am dus nici un act de proprietate, nu am nici o proprietate pe numele meu shi sunt somer. ma puteti ajuta? va multumesc.
gi-jane2, moderator
daca nu are ce sa va execute , asta este , vor executa atunci cand va veti angaja.