avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... somatie de plata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

somatie de plata

Buna seara. Am primit o somatie de plata de la firma recuperari creantze, pt o datorie in valoare de 10.084 ron la banca. eu nu am mai achitat rata din 2006 sau 2007. nu mai shtiu sigur. ce pot face? mentionez ca nu am dus nici un act de proprietate, nu am nici o proprietate pe numele meu shi sunt somer. ma puteti ajuta? va multumesc.
Ultima modificare: Marți, 17 Ianuarie 2012
gi-jane2, moderator
Cel mai recent răspuns: praporgescu , utilizator 18:13, 11 Noiembrie 2010
daca nu are ce sa va execute , asta este , vor executa atunci cand va veti angaja.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita elsa1981 elsa1981 buna, astazi am primit o somatie de executare silita pt recuperarea unui credit luat de la banca... si preluat de un recuperator credite.Creditul l-am scos in ... (vezi toată discuția)
Ce ma sfatuiri sa fac? ianos ianos Am un ap cu 2 camere care este girat la o banca pentru suma de 50000 ron La acea banca sunt cu ratele la zi Azi am primit de la un executor jud o instiintare ... (vezi toată discuția)
Credit cesionat de banca altair1977 altair1977 Buna ziua, In octombrie 2006 am incheiat un contract de credit bancar pentru persoane fizice in valoare de 15.000 lei pe o perioada de 10 ani. Conform ... (vezi toată discuția)