Forum Discuţii juridice Executare silită buna ziua
Discuție deschisă în Executare silită

buna ziua

am si eu o intrebare am avut un leasing auto si nu am dus pina la capat iar cei de la rci leasing au reziliat contractul si masina au recuperato de la mine si dupa un an de zile imi vine acasa un plic cu executare silita ptr suna de 6500 euro am judecat dar nu am cistigat si acum am primit o executare silita pe imobil dar imobilul este ipotecat ptr un credit pot sa ma execute si cei cu contractul de leasing daca el este ipotecat la banca /.? va multumesc astept raspuns:stunned:
deocamdata nu va pot executa silit imobilul.
da dar cum isi recupereaza cei de la rci leasing bani ca imobilul e pe 25 de ani ipotecat? sau cu ce ma poate executa silit inafara de imobil va multumesc ?
ms mult sunteti o draguta dar o sa merg si la banca sa vb cu un jurist de al banci sa ma lamureasca