avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Judecatoria Cornetu
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Judecatoria Cornetu

Buna ziua,
Incerc de 3 zile sa imi raspunda cineva de la Judecatoria Cornetu pentru a afla cand au program pentru depuneri si eliberari certificate de grefa- in ce zile si inre ce ore. Ma poate ajuta vreun coleg cu acest raspuns, va rog?
Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: mczena , utilizator 19:44, 19 Noiembrie 2010
nu au obiceiul sa raspunda la tel. incercati pe site-ul judecatoriei.
am incercat, dar scrie doar programul zilnic, 9-13.
Ai incercat prin e-amil: gabriela.dragoescu@just.ro, Gabriela Dragoescu este grefier sef
sau fax: 021/468.92.27

program cu publicul este: L, M, M, J, V INTRE ORELE 9. 00 - 13.00
Programul este zilnic intre 9-13. Se depune o cerere si va programeaza in cateva zile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazier juridic Olga Dretcaru Olga Dretcaru Buna ziua! Am o intrebare. Eu sunt cetateanca Republicii Moldova si am vaza de resedinta in Chisinau. Am nevoie de cazier juridic din Romania pentru ... (vezi toată discuția)
Copie dosar arhiva vera58 vera58 Cum si de unde pot obtine o copie dupa un dosar care a fost la judecatoria sector 1. avand ca obiect tulburarea de posesie? Dosarul este din anul 1999 si este ... (vezi toată discuția)
Termenul de judecata Andreea Istrate Andreea Istrate Avand in vedere ca fiecare termen de judecat este stabilit, in general, intr-o zi lucratoare, care este durata acestei zile, in ore, pentru a se considera ca o ... (vezi toată discuția)