Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Judecatoria Cornetu
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Judecatoria Cornetu

Buna ziua,
Incerc de 3 zile sa imi raspunda cineva de la Judecatoria Cornetu pentru a afla cand au program pentru depuneri si eliberari certificate de grefa- in ce zile si inre ce ore. Ma poate ajuta vreun coleg cu acest raspuns, va rog?
Va multumesc frumos!
nu au obiceiul sa raspunda la tel. incercati pe site-ul judecatoriei.
am incercat, dar scrie doar programul zilnic, 9-13.
Ai incercat prin e-amil: gabriela.dragoescu@just.ro, Gabriela Dragoescu este grefier sef
sau fax: 021/468.92.27

program cu publicul este: L, M, M, J, V INTRE ORELE 9. 00 - 13.00
Programul este zilnic intre 9-13. Se depune o cerere si va programeaza in cateva zile.