Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu de proprietate

Dar tata are certificatul de mostenitor . Fratii lui au semnat la notar cum ca renunta la tot in favoarea lui.Nu este suficient?
daca fratii dansului au declarat ca renunta la mostenire in favoarea fratelui dvs, unde mai este problema?