Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita intrare pe proprietate privata
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita intrare pe proprietate privata

va rog daca puteti sa-mi spuneti,un executor poate intra pe o proprietate privata care nu are legatura cu executarea dar acolo se afla masina care urmeaza a fi executata? legat de acest dosar,am facut contestatie s-a admis,urmand sa se judece,cu toate acestea executorul continua cu hartuirea si intimidarea prin toate mijloacele,deasemenea a refuzat sa prezinte avocatei hotararea judecatoreasca!
Executorul cu scopul legal de executare hotarare judecatoreasca are limita de competenta sa desfasoare activitati specifice,prin care sa identifice si sa localizeze bunurile supuse executarii
sa identifice si sa localizeze,dar sa vrea sa intre?? aceasta executare se judeca,daca imi ridica masina si am castig de cauza ce se intampla? multumesc!